Jouw portie ondersteuning lokaal HR-beleid

Team

© VVSG

Jan Creten
werkplekleren, stageplaatsen, mentorschap en duaal leren
jan.creten@diverscity.be
0494/33 61 65

Nele De Cat (in moederschapsrust t.e.m. december 2021)
productontwikkeling en communicatie
nele.decat@diverscity.be
02/211 55 33

Dorothee De Ganck
duaal en levenslang leren
dorothee.deganck@diverscity.be
02/207 54 04

Pol Despeghel (met pensioen vanaf september 2021)
diversiteit, levensfasebewust personeelsbeleid & taal
pol.despeghel@diverscity.be
02/211 55 50

Cécile Dormal
diversiteit
cecile.dormal@diverscity.be
02/207 54 05

Peter Neirynck
opleidingstrajecten, vormingsfonds, coördinator Diverscity
peter.neirynck@diverscity.be
02/211 55 49

Karen Sarens
ondersteuningsaanbod, innovatieve arbeidsorganisatie, werkbaar werk & integriteit
karen.sarens@diverscity.be
02/211 56 48

Veronique Stroobant
projectondersteuner (o.a. terugbetalingen aan besturen)
veronique.stroobant@diverscity.be
02/211 55 18

Sofie Van Caenegem (in moederschapsrust t.e.m. februari 2021)
diversiteit
sofie.vancaenegem@diverscity.be

02/211 55 74

Lore Vandeurzen
aanwerving en reïntegratie van medewerkers met een arbeidsbeperking of chronische ziekte
lore.vandeurzen@diverscity.be
02/211 55 53

Diverscity
Bischoffsheimlaan 1-8
1000 Brussel
02/211.55.00

info@diverscity.be