Jouw portie ondersteuning lokaal HR-beleid

Contact

© VVSG

Jan Creten
werkplekleren, stageplaatsen, mentorschap en duaal leren
jan.creten@diverscity.be
0494/33 61 65

Nele De Cat
productontwikkeling en communicatie
nele.decat@diverscity.be
02/211 55 33

Pol Despeghel
diversiteit, levensfasebewust personeelsbeleid & taal
pol.despeghel@diverscity.be
02/211 55 50

Peter Neirynck
opleidingstrajecten, vormingsfonds, coördinator Diverscity
peter.neirynck@diverscity.be
02/211 55 49

Karen Sarens
ondersteuningsaanbod, innovatieve arbeidsorganisatie, werkbaar werk & integriteit
karen.sarens@diverscity.be
02/211 56 48

Veronique Stroobant
projectondersteuner (o.a. terugbetalingen aan besturen)
veronique.stroobant@diverscity.be
02/211 55 18

Sofie Van Caenegem
duaal leren, alternerend leren, mentorschap
sofie.vancaenegem@diverscity.be

02/211 55 74

Lore Vandeurzen
aanwerving en reïntegratie van medewerkers met een arbeidsbeperking of chronische ziekte
lore.vandeurzen@diverscity.be
02/211 55 53

Diverscity
Bischoffsheimlaan 1-8
1000 Brussel
02/211.55.00

Inschrijven Nieuwsbrief

Mail: info@diverscity.be
Facebook: @DiverscityLrb
Twitter: @DiverscityLrb
LinkedIn: Diverscity